Ogłoszenie

Aby przeglądać nasze forum zaloguj się! *** ZAPRASZAMY *** Fajne forum
dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.

  • Index
  •  » Zdrowie
  •  » Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

#1 2015-01-27 13:49:43

 Marta81

Administrator

Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Wiele dolegliwości można wyleczyć,ewentualnie złagodzić ból,znanymi domowymi sposobami
http://mamnatosposob.pl/wp-content/uploads/2014/10/zab.jpg

Ostatnio edytowany przez Marta81 (2015-01-27 13:50:02)

Offline

 

#2 2015-01-28 19:35:30

 palusia

Aktywny forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Moja mama zawsze kurowała nas przy przeziębieniach herbatą z lipy z malinami bo działa bardzo "napotnie"

Offline

 

#3 2015-01-28 21:45:57

 Negra2009

Zaawansowany forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

na ból ucha geranium a na zgage imbir

Offline

 

#4 2015-02-02 10:37:15

werka_k3

Administrator

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Na kaszel syrop z cebuli .

Offline

 

#5 2015-02-05 14:06:46

 Marta81

Administrator

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Negra2009 napisał:

na ból ucha geranium a na zgage imbir

w jakiej postaci ten imbir na zgagę ? w tabletkach też może być
http://images.kangoo.pl/54188150/6844/large/imbir_x_30_kaps_.jpg

Offline

 

#6 2015-02-16 12:30:01

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Piję herbatę z miodem i imbirem w stanach skrajnego przemęczenia. Na mnie działa, potrafi postawić na nogi po pracy, by móc jeszcze jakoś ogarnąć dom Oczywiście imbir w korzeniu - wkrawam kilka plastrów, a miód ostatnio gryczany, bo wielokwiatowy się nie sprawdził.

Offline

 

#7 2015-02-23 18:42:46

mimorek

Administrator

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Ja polecam tą książkę jest rewelacyjna nawet na kaca sa porady he he

http://n.czarymary.pl/images/popups/415/41529202127KS.jpg

Offline

 

#8 2015-02-24 09:35:46

 Marta81

Administrator

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Daria mam tą książkę,tylko nie wiem dlaczego wyniosłam ją razem z innymi nie przydatnymi książkami na strych

Offline

 

#9 2015-07-18 09:33:17

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Dziewczyny, od paru dni bardzo boli mnie prawa pięta.Na początku myślałam, że to efekt pedicure, ale poszperałam w necie i obawiam się, że dorobiłam się ostrogi piętowej. Czy spotkałyście się z czymś takim? Jak się tego pozbyć?

Offline

 

#10 2015-07-19 11:00:56

 Lotos

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Agata,mój znajomy ma tę dolegliwość od lat.Niestety trzeba nauczyć się z tym żyć.Ewentualnie iśc na operacje.

Bez operacji jedynie możesz sobie trochę ból łagodzić,ale to też każdy sposób musisz sprawdzić na sobie i dobrać odpowiedni.Lekarz może zaproponować leczenie bez operacyjne również.
Wiem,że jeszcze do obuwia są specjalne wkładki również są przeróżne,każdy dobiera indywidualnie,żeby przy chodzeniu ból nie był tak dotkliwy.

Tak czy inaczej proponuje z tym zgłosić do lekarza.

Offline

 

#11 2015-07-19 11:21:25

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Lotos napisał:

Agata,mój znajomy ma tę dolegliwość od lat.Niestety trzeba nauczyć się z tym żyć.Ewentualnie iśc na operacje.

Bez operacji jedynie możesz sobie trochę ból łagodzić,ale to też każdy sposób musisz sprawdzić na sobie i dobrać odpowiedni.Lekarz może zaproponować leczenie bez operacyjne również.
Wiem,że jeszcze do obuwia są specjalne wkładki również są przeróżne,każdy dobiera indywidualnie,żeby przy chodzeniu ból nie był tak dotkliwy.

Tak czy inaczej proponuje z tym zgłosić do lekarza.

Lotosku, pewnie, że pójdę do lekarza, ale dopiero po powrocie z Warszawy i znad morza...
Na razie zostaje mi biegać w mięciutkich balerinach lub w japonkach. Wszystkie inne buty odpadają. Jak będzie źle to spróbuję złapać jakiegoś lekarza w stolicy. U nas na prywatną wizytę u ortopedy i tak się czeka 3 tygodnie, a na Kasę Chorych cztery miesiące

Offline

 

#12 2015-07-20 08:38:45

 Lotos

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Agata,jak się uda w Wa-wie,to fajnie,jeszcze przy okazji i sobie coś załatwisz bez czekania.A jak nie,to moim skromnym zdaniem (chociaż zawsze przeważnie chodzę prywatnie),nie ma sensu z tą dolegliwością chodzić prywatnie,możesz zapisać się  na Kase Chorych i czekać,bo i tak przy tej dolegliwości nie ma pilnego leczenia.
Lepiej może dobierzesz sobie wkładki,są naprawdę przeróżne i żelowe i takie i owakie.Wkładka podobno przynosi ulgę w bólu.
Tak czy inaczej rób jak uważasz,ale szukaj rozwiązania.Po co masz całe życie cierpieć.

Offline

 

#13 2015-07-20 18:20:38

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości

Lotosku, właśnie kupiłam za 7 zł w szpitalnym sklepie medycznym świetne wkładki - podpiętki ze specjalnym otworem i śmigam dziś bez bólu cały dzień. Masz rację - poczekam z wizytą na Kasę Chorych.Mam dosyć wydatków .

Offline

 
  • Index
  •  » Zdrowie
  •  » Sprawdzone sposoby na drobne dolegliwości