Nasze bzdurki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Aby przeglądać nasze forum zaloguj się! *** ZAPRASZAMY *** Fajne forum
dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.

#16 2015-04-26 21:20:52

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

Netka napisał:

agatad napisał:

Lotos napisał:

Agata to Ty chyba nałogowo używasz tego "specyfiku"??? Tak nie można.To tak jakbyś chodziła przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu w pełnym make-up.Ciało,skóra powinni też odpoczywać.A zwłaszcza antyperspiranty,przecież ten proszek i tak na maxa wszystko zapycha,to rzeczywiste że trzeba to zmywać i nie nakładać spowrotem na noc.
No musiałam do Ciebie przemówić

Lotosku, tak, do tej pory używałam go nałogowo...ale dzięki Wam wiem, że źle robiłam. Obiecuję poprawę i ...stopniowe wyjście z nałogu

Agatko

Netka, dziękuję 
Dziś po prysznicu użyłam już zwykłego dezu - bez aluminium ... i żyję

Offline

 

#17 2015-07-24 13:37:16

werka_k3

Administrator

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

dziewczyny od pewnego czasu jak coś zjem to dostaję od razu biegunki. CZy to mogą być wrzody?

Offline

 

#18 2015-07-29 07:23:17

 Lotos

Doświadczony forumowicz

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

werka_k3 napisał:

dziewczyny od pewnego czasu jak coś zjem to dostaję od razu biegunki. CZy to mogą być wrzody?

Werka czynników może być bardzo wiele,nie da się tak jednym słowem określić.Czasami ktoś w taki sposób reaguje na upały i przy tym możliwe,że może okazać się powód do biegunki.Albo spożywasz jakieś w tym czasie tłuste jedzenie lub odwrotnie za dużo warzyw i owoców.Nawet w czasach upału mogą zaszkodzić lody na bazie mleka.A jeśli zauważyłaś u siebie takie dolegliwości i od dłuższego czasu,również w okresie zimowym,to koniecznie jest wizyta u lekarza i badania. Każdy organizm reaguje różnie na wrzody,nie ma regułki.

Ostatnio edytowany przez Lotos (2015-07-29 07:25:38)

Offline

 

#19 2015-07-29 14:41:13

 Marta81

Administrator

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

Werka od pewnego czasu tzn.od kiedy ? Tak długotrwała biegunka jest bardzo niebezpieczna,spróbuj przez kilka dni max 3 wziąć nifuroksazyd jak nie pomoże to maszeruj do lekarza

Offline

 

#20 2015-07-29 14:43:02

 Marta81

Administrator

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

werka_k3 napisał:

dziewczyny od pewnego czasu jak coś zjem to dostaję od razu biegunki. CZy to mogą być wrzody?

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/u … 40184.html

Offline

 

#21 2015-12-30 11:33:24

 palusia

Aktywny forumowicz

Re: Ciekawostki na temat zdrowia

dziewczyny a to co ja Wam polecę na zdrowie to ukryte terapie Jerzego Zięby. Ma też stronę i bloga. Filmy darmowe w internecie mozna zobaczyć. Ja jestem zachwycona, szczególnie biochemią człowieka

http://ukryteterapie.pl/strona/o-mnie

Ostatnio edytowany przez palusia (2015-12-30 11:37:53)

Offline