Nasze bzdurki

Ogłoszenie

Aby przeglądać nasze forum zaloguj się! *** ZAPRASZAMY *** Fajne forum
dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.

#1 2015-03-28 22:03:11

mimorek

Administrator

Nie polecamy danego kosmetyku bo?

Tutaj piszemy o kosmetykach których nie polecamy .......z własnego doświadczenia.... zawsze podaj powód .....

Chciałam jakiś lekki krem więc sugerując się że dobry był ostatnio kupiony do rąk tej firmy kupiłam ten na zdjęciu bardzo mnie uczulił więc dla wrażliwej cery nie polecam
http://www.goldmax.pl/images/eveline_argan_olive_k_noc.jpg

Offline

 

#2 2015-05-22 12:55:41

 Marta81

Administrator

Re: Nie polecamy danego kosmetyku bo?

Daria to chyba zależy od rodzaju cery,skóry ,miałam ten krem i dla mnie był ok,za to na  kremy do twarzy Loreal mam uczulenie ,a moja siostra alergiczka używa właśnie kremy Loreala i jest u niej ok.Żel pod prysznic Luksja spowodował u mnie na skórze całego ciała wielkie bąble ,a przecież u innych jest ok.

Ostatnio edytowany przez Marta81 (2015-05-22 12:56:51)

Offline

 

#3 2015-07-11 11:08:31

agatad

Doświadczony forumowicz

Re: Nie polecamy danego kosmetyku bo?

Nie polecam wszędzie reklamowanego miracle sleeping creme Garniera - podobno świetnego kremu - maseczki na noc.( Ten we fioletowym opakowaniu). Absolutnie nie nadaje się do cery naczynkowej. Wywołał tylko masakryczne podrażnienie. Skóra po pierwszym zastosowaniu wyglądała jak poparzona. Najlepsze jest to, że wcześniej miałam próbkę, i nic się nie działo...Dopiero po zastosowaniu kremu przeżyłam wielkie rozczarowanie.

Offline